En son konular
» Satanizm Nedir, Nasıl Satanist Olunur
Cuma Eyl. 09, 2011 3:33 pm tarafından versucher

» MERHABA
Ptsi Ocak 31, 2011 8:25 pm tarafından hakancan02

» mrb
Ptsi Ocak 31, 2011 6:55 pm tarafından the lord of darkness

» aşkımm benim:)
C.tesi Eyl. 12, 2009 12:35 am tarafından Gothictrforms

» korkunç resimler midesi kaldırmayan bakmasın
C.tesi Mayıs 02, 2009 1:29 pm tarafından the lord of darkness

» ******dragon resimleri*****
Salı Nis. 28, 2009 7:08 pm tarafından Gothictrforms

» arkadaşlar sitemize rep sistemi dahil edilmiştir
Paz Nis. 19, 2009 5:58 pm tarafından Gothictrforms

» slm
Paz Nis. 19, 2009 5:50 pm tarafından Gothictrforms

» ÜYE RÜTBELERİ ÖNEMLİ
Perş. Nis. 16, 2009 5:41 pm tarafından Gothictrforms

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]


Sitede bugüne kadar en çok 36 kişi Perş. Tem. 07, 2016 12:32 pm tarihinde online oldu.

mc'lerin myspace adresleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

mc'lerin myspace adresleri

Mesaj tarafından Gothictrforms Bir Cuma Mart 06, 2009 9:44 pm

Afoni :www.myspace.com/afoni

Alaturka Mavzer :www.myspace.com/alaturkamavzer

AlperTunga :www.myspace.com/52122592

A.P.O :www.myspace.com/rapfabriek

Arda Asilkan :www.myspace.com/ardasilkan

Arka Cephe :www.myspace.com/arkacephestyle

Anatolia Records :www.myspace.com/anatoliarecords

Anekdot :www.myspace.com/anekdot

Apache Squad :www.myspace.com/apachesquad

Azat :www.myspace.com/azatmusic

Azra(Azrabesk) :www.myspace.com/114749028

Ayben :www.myspace.com/aybenrap34

ßaria barijuanna :www.myspace.com/bariaswiss

Başar :www.myspace.com/basar34daren

Bektaş :www.myspace.com/bektas75

Bela :www.myspace.com/belarap

Beton :www.myspace.com/betonrap

Buura :www.myspace.com/buura34

CanX Felaket :www.myspace.com/canxfelaket

Caprice Atak :www.myspace.com/capriceatak

Cash Flow :www.myspace.com/cashflowcagdas

Ceza :www.myspace.com/ceza34

Dakii :www.myspace.com/daki34

Da Poet :www.myspace.com/dpdapoet

Darp :www.myspace.com/darp34

Deli Mc :www.myspace.com/delimc

Defkhan :www.myspace.com/defkhan

Dehşet Crew :www.myspace.com/dehsetcrew

Despo :www.myspace.com/despomerdiwen

Despot :www.myspace.com/sndespot

Desta:www.myspace.com/destrap

Doberman :www.myspace.com/serinkan

Efsun :www.myspace.com/efsun

Ehlirap :www.myspace.com/essamed

Eal F. Skillz :www.myspace.com/ealflowist1

Ema :www.myspace.com/emasoyut

Emre Baransel :www.myspace.com/emrebaransel

Ender :www.myspace.com/normender

Enkaz :www.myspace.com/darulazap

Esin İris :www.myspace.com/esiniris

Evren :www.myspace.com/evren1

Fieber :www.myspace.com/fieber34

Fuat Ergin :www.myspace.com/fuatergin

Frekans :www.myspace.com/frekanss

Fuchs :www.myspace.com/fuchsistanbulattack

Hades :www.myspace.com/hadesrap22

Hayki :www.myspace.com/hayki

Grkm :www.myspace.com/rapowergrkm

GreJuvA :www.myspace.com/grejuva

Gaflet :www.myspace.com/gaflet

Game Dog :www.myspace.com/berterin

Gekko :www.myspace.com/gekkoxb

Gerilla :www.myspace.com/gerillamtricks

Gına :www.myspace.com/ginatr

Giyotin :www.myspace.com/giyotin

G-Flow :www.myspace.com/gflowtr

İhtilal :www.myspace.com/ihtilal

Insomnia :www.myspace.com/InsomniaRap

İnfaz Mika :www.myspace.com/infazz

İlker Uncuoğlu :www.myspace.com/civstyle

İsaura :www.myspace.com/rapisaura

İstisna :www.myspace.com/istisnaepidemik

İstanbul Attack :www.myspace.com/34attack

Kleftra :www.myspace.com/kleftrap

Knock-Out :www.myspace.com/orontezko

Kara :www.myspace.com/karoist

KaracaAli :www.myspace.com/karacaaliindie

KaraKaplan :www.myspace.com/karakaplan

Karalalem :www.myspace.com/karakalem34

Kadıköy Acil :www.myspace.com/kadikyacil

Kadıköy Merdiven :www.myspace.com/merdiven

Kerim [Mic Rap] :www.myspace.com/kerimerdura

Keremc :www.myspace.com/keremc

Labirent :www.myspace.com/labirentrap

Killa Hakan :www.myspace.com/killahakan

Kolera :www.myspace.com/kolerap

Kurşun :www.myspace.com/kursun

Lt :www.myspace.com/sirlatherlt

Laedri :www.myspace.com/laedrifan

Mc Erdem :www.myspace.com/mcerdem

Madflex :www.myspace.com/madflex42

Mafsal :www.myspace.com/mafsal

Makale :www.myspace.com/makalecrew

Maat :www.myspace.com/maat77

Mavzer :www.myspace.com/mavzer34

Mesth :www.myspace.com/mesth34

Medusa :www.myspace.com/medusarap16

Mihenk Taşı :www.myspace.com/mihenktasi

Mic Neşter :www.myspace.com/micnesterr

Mic Böceği :www.myspace.com/micbocegi

Mirza :www.myspace.com/mirzameltem

Miss Zebani :www.myspace.com/misszebani

Merciless :www.myspace.com/mercilessrap

Mozole Mirach :www.myspace.com/mozolemirach

Morfin :www.myspace.com/morfinrapleckz

Mualif Matem :www.myspace.com/mualifmatemef

MT :www.myspace.com/beyazkin

Narkoz :www.myspace.com/giyotinnarkoz

Newada :www.myspace.com/Newadamarijuanna

Nef'i :www.myspace.com/umudnefi

Özgür B :www.myspace.com/karahilal

Patron :www.myspace.com/patronflexin

Parafe Kad :www.myspace.com/parafekad

Pia :www.myspace.com/bpia

Pit10 :www.myspace.com/olymposrecords

Radyasyon :www.myspace.com/radyasyon

Rapozof :www.myspace.com/rapozof

Rahdan :www.myspace.com/rahdanvandal

Rap Angels :www.myspace.com/rapangels

Raffine :www.myspace.com/raffine34

Ramiz :www.myspace.com/ramizistanbulattack

Rapizmcağla :www.myspace.com/rapizmcagla

Raptetik :www.myspace.com/raptetik

Raptor :www.myspace.com/raptorap

Raziel Nisroc :www.myspace.com/razielnisroc

Red :www.myspace.com/redmc06

Rıhtım :www.myspace.com/rhtmm34

Roka :www.myspace.com/rokabeat

Sagopa Kajmer :www.myspace.com/sagopakajmer

Sahtiyan :www.myspace.com/sahtiyan34

Saian :www.myspace.com/sakultasaian

Sanık :www.myspace.com/sanik34

Sansar :www.myspace.com/sansar34

Sancak :www.myspace.com/sancakforte

Savaş :www.myspace.com/savasofkuvvetmira

Sefalet Records :www.myspace.com/sefaletrecords

Serkeş :www.myspace.com/serkess

Se7enty :www.myspace.com/se7enty

Sır :www.myspace.com/ladiestyle

Sırat :www.myspace.com/siratkatre34

Sırtlan :www.myspace.com/sirtlan81

Sirhot :www.myspace.com/sirhot

Singaf :www.myspace.com/singaf

Sir Mc :www.myspace.com/sirmc

Sitem Depresif :www.myspace.com/sitemdepresifr2

Siyanür :www.myspace.com/velidumrul

Sybra Azazil :www.myspace.com/sybra34

Shaman :www.myspace.com/shamanakabeatmachine

Şantaj :www.myspace.com/shantaj

Şanışer :www.myspace.com/saniser

Şehinşah :www.myspace.com/sehinsah

T.R.Army 361 :www.myspace.com/trarmy

Tetik :www.myspace.com/tetik

Terror Eastanbul :www.myspace.com/dirtyterror

Turgay K :www.myspace.com/turgayk

Türk Rap Timi :www.myspace.com/raptimi

Tombull :www.myspace.com/tombullakabahtiyar

U.L.A.Ş. :www.myspace.com/ulasindahouse

Vurgun :www.myspace.com/basejamm

Vip :www.myspace.com/viprap34

Xir Gökdeniz :www.myspace.com/xirgokdeniz

Yas :www.myspace.com/yasdamla

Yener :www.myspace.com/asbestyener

Zrs :www.myspace.com/zrsrap

Zahriyan :www.myspace.com/zahriyan

eğer içlerinde olmayanlar varsa bunlarıda ekle !
avatar
Gothictrforms
LUCİFER
LUCİFER

Erkek
Mesaj Sayısı : 338
Doğum tarihi : 01/05/90
Yaş : 26
Nerden : cehennem
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : paldera
Kayıt tarihi : 24/02/09
Teşekür : 5
Teşekür Gücü : 152

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz